JBL Wave Flex TWS, uzun pil ömrüyle müzik keyfini ikiye katlıyor

JBL, 6 Mart 2024’te Hindistan’da yeni kulak içi kulaklıkları JBL Wave Flex TWS’yi piyasaya sürüyor. Bu kulaklıklar, özellikle konfor ve dayanıklılık üzerine tasarlanmış olup, 2023’te Red Dot ödülü kazanan bir tasarıma sahip. IP54 su ve toz direnci özellikleriyle dikkat çeken bu model, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği sunuyor.

12mm sürücüler sayesinde net bir ses kalitesi vaat eden Wave Flex TWS, Bluetooth 5.2 bağlantı desteği ve hafif tasarımıyla (kulak başına 7.6g, şarj kutusu 35.1g) günlük kullanım için ideal. Tek şarjla 8 saatlik bir kullanım süresi sunan kulaklıklar, şarj kutusuyla birlikte toplamda 32 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor. Sadece 10 dakikalık bir şarjla 2 saatlik ekstra kullanım imkanı sağlıyor.

JBL Wave Flex TWS, uzun pil ömrüyle müzik keyfini ikiye katlıyor

Smart Ambient teknolojisi ile donatılan bu kulaklıklar, kulaklıkları çıkarmadan konuşmayı sağlayan TalkThru ve çevreyle bağlantıda kalmayı sağlayan Ambient Aware gibi özelliklere sahip. Ayrıca eller serbest aramaları destekliyor ve Smart Audio & Video modu sayesinde medya değişimini kolaylaştırıyor. Kullanıcılar, JBL Headphones App uygulaması üzerinden kulaklıkları daha da kişiselleştirebiliyorlar.

Ürün, piyasaya sürüldüğünde özel bir fiyatla, yani 2799 Rupi (yaklaşık 33.86$) karşılığında Amazon India üzerinden satışa sunulacak. JBL Wave Flex TWS, hem ses kalitesi hem de kullanım kolaylığı açısından kullanıcılara önemli avantajlar sağlayarak dikkat çekici bir seçenek oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x